Povinné ručení kalkulačka
Srovnání nabídek online pojištoven. Výběr toho nejlevnějšího pojištění.
Uzavření ihned a online včetně bonusů a zelené karty.

Povinné ručení online
Porovnání povinného ručení. Výběr do několika minut.
Jednoduchý online formulář.

Ceník


auto

Kompletní ceník povinného ručení je samozřejmě velmi rozsáhlý především vzhledem k velkému množství kombinací, které lze vytvořit třeba jen na jednom typu auta – a to nehovoříme ani o tom, že poplatky jsou u každého typu aut specifické.

Například na iPojisteni.cz je možné vzhledem k uzavřeným smlouvám s pojišťovnou nakoupit ještě s určitou slevou vzhledem k normálnímu prodeji. Pokud tedy k nákupu využijete tuto stránku a její formulář, můžete například dospět k těmto variantám pojištění.

Modelový vůz Škoda Fabia 1.2/47kW, rok výroby 2006 například vyjde na iPojištění na velmi pěkných 2.290, přičemž pro porovnání Allianz za tuto variantu od svých klientů požaduje 5.827 Kč a AXA rovné 4000 Kč.

Pokud si vezmeme další velmi frekventované vozidlo, Škoda Octavia 1.9/81kW, rok výroby 2004 a k němu poskytované nabídky, dostaneme se na 4.990 Kč přes iPojisteni.cz. Česká podnikatelská pojišťovna vám toto vozidlo pojistí za 11.153 Kč a AXA za 9.400 Kč. V obou případech jsme jako modelového řidiče vzali 35letého muže.

Další nabídky je možné najít na Direct.cz. Výhodou pojišťovny je možnost sjednání přímo na internetu, což s sebou nese celou řadu slev a výhod a pokud byste přeci jen rádi s někým přímo komunikovali před objednáním na internetu, je možné vytvořenou nabídku přímo konzultovat s telefonistkou. Podívejte se také na další typy pojištění vozidel.

Po zadání modelového vozu Škoda Fabia 1.2/47kW, rok výroby 2006, ale mladšího řidiče než v případě iPojištění, byla výsledná nabídka zhruba 4000 Kč.

Ostatní aktuální informace hledejte na qip. Další webové stránky Nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Další články

Havarijní pojištění vs povinné ručení
Havarijní pojištění vs povinné ručení

I když se obě tato základní pojištění týkají vozidel, mají v podstatě úplně jiné pole ....

Seznam pojištoven
Seznam pojištoven

U nás na Českém a Slovenském trhů působí velké množství pojištoven a pojištovácích s....

Povinné ručení online
Povinné ručení online

V poslední době se rozmáhá nová vlna sjednávání povinného ručení a to pohodlně, online....

Novinky & Internet

Články & Internet