Povinné ručení kalkulačka
Srovnání nabídek online pojištoven. Výběr toho nejlevnějšího pojištění.
Uzavření ihned a online včetně bonusů a zelené karty.

Povinné ručení online
Porovnání povinného ručení. Výběr do několika minut.
Jednoduchý online formulář.

Nejlevnější povinné ručení


Otázka nejlevnějšího povinného ručení může být poměrně ošemetná, neboť různé pojišťovny zvýhodňují jinou kategorii klientů. Přesto jsme pro vás vybrali dvě , které se z obecných hledisek zdají nabízet to nejlevnější povinné ručení.

Wustenrot

dohoda

Pojišťovna Wustenrot na náš trh vstoupila s trochu jiným pohledem na povinné ručení, než je zvykem u jiných pojišťoven a tak například jeho výšku vypočítává na základě výkonu motoru, nikoliv kubatuře, jako je zvykem u jiných poskytovatelů.

Co se dalších benefitů týče, ty si připíší klasicky zkušení řidiči. Při vyplňování povinného ručení nebo kalkulace totiž nechybí kolonka rok narození, se níž pojišťovna nakládá podle jednoduchého pravidla – čím starší, tím zkušenější a tím menší pravděpodobnost případné havárie. Až 10% slevu je možné si u Wustenrot připsat například za to, že již máte sjednanou u této firmy jinou pojistku, kupříkladu životní nebo stavební.

Wustenrot jde s dobou a na svých stránkách nabízí také možnost online sjednání pojištění a to včetně předběžné nezávazné kalkulace na základě vyplněného formuláře.

Česká podnikatelská pojišťovna - ČPP

kalkulacka

Česká podnikatelská pojištovna na našem trhu působí již od roku 1995, s poskytováním pojišťovacích služeb tedy má letité zkušenosti. Navíc v její prospěch hovoří i vysoký základní kapitál a zajištění renomovanými zajišťovnami celého světa.

Co se nabídky povinného zákonného pojištění vozidla týče, je možné si vybrat ze tří variant, které se navzájem liší limity plnění v případě, že s vozidlem způsobíte nehodu. Zvýhodněni jsou zkušení řidiči, lidé, kteří jezdí bez nehody a všichni bez výjimky dostávají bonus v podobě bezplatné asistenční služby. Tu je možné zavolat v případě, že dojde k nehodě nebo poruše vozidla.

Pokud víte, že se na silnicích pohybujete maximálně bezpečně, je možné využít i speciálního programu nazvaného Extrabonus PROFI. Ten je aktivován vždy na období 36 měsíců, tedy na tři roky. Během těch se zavazujete, že nebudete bourat a na základě toho dostáváte 15% slevu. A pokud to po tři roky opravdu udržíte, máte tuto slevu u ČPP již na stálo. A pokud budete s pojišťovnou spokojeni, můžete využít jejich dalších slev na ostatní produkty, které si k povinnému ručení pořídíte. Řeč je například o havarijním pojištění nebo pojištění majetku.

Ostatní aktuální informace hledejte na povinné ručení. Další článek zde stavební spoření.

Další články

Havarijní pojištění vs povinné ručení
Havarijní pojištění vs povinné ručení

I když se obě tato základní pojištění týkají vozidel, mají v podstatě úplně jiné pole ....

Seznam pojištoven
Seznam pojištoven

U nás na Českém a Slovenském trhů působí velké množství pojištoven a pojištovácích s....

Povinné ručení online
Povinné ručení online

V poslední době se rozmáhá nová vlna sjednávání povinného ručení a to pohodlně, online....

Novinky & Internet

Články & Internet