Povinné ručení kalkulačka
Srovnání nabídek online pojištoven. Výběr toho nejlevnějšího pojištění.
Uzavření ihned a online včetně bonusů a zelené karty.

Povinné ručení online
Porovnání povinného ručení. Výběr do několika minut.
Jednoduchý online formulář.

Online pojištění


klavesnice

Online pojištění vozidla je na našem trhu poměrně novinkou a přesto se zvládla poměrně masově rozšířit. V dnešní době online sjednání povinného ručení, ale také havarijního pojištění nabízí celá řada pojišťoven jako je Direct, Uniqa. A existují také specializované servery, kde k nejrozšířenějším patří asi ipojisteni.cz.

Výhod této možnosti pojištění je hned několik. Máte delší dobu na rozhodování a nikdo vás do ničeho netlačí. Celá řada lidí pod nátlakem na pojišťovně podepíše něco, co si nestihne přečíst a následně se diví. Tady je vám dán dostatek času a většina akcí je provedena přímo online a není tedy nutné vstávat od počítače a navštěvovat pobočku. Jedinou výjimkou je havarijní pojištění, k němuž si pořídíte i připojištění skel. V případě tohoto typu se u většiny pojišťoven stejně nevyhnete vyjížďce do autorizovaného servisu, kde musí technici provést nutnou prohlídku. Ta je nezbytnou součástí každého havarijního pojištění. V případě povinného ručení vám budou stačit údaje o vozidle, jeho kubatura, výkon či stáří. Z těchto údajů je bez jakékoliv další prohlídky vypočítaná cena a to dle preferencí dané pojišťovny. Za účelem oslovit co nejvíce skupin řidičů se totiž podmínky výrazně liší. Jednou z příležitostí kdy potřebujeme jedno-dení pojištění automobilu může být dovoz aut ze zahraničí.

A nejen kvůli těmto změnám se vyplatí nechat si provést kalkulaci pojištění zdarma online a porovnat nabídku konkurence, což nabízí také server iPojištění.

V porovnání se srovnatelnou půjčkou z bankovního sektoru je půjčka na občanský průkaz zkrátka dražší půjčky na op.

Další články

Havarijní pojištění vs povinné ručení
Havarijní pojištění vs povinné ručení

I když se obě tato základní pojištění týkají vozidel, mají v podstatě úplně jiné pole ....

Seznam pojištoven
Seznam pojištoven

U nás na Českém a Slovenském trhů působí velké množství pojištoven a pojištovácích s....

Povinné ručení online
Povinné ručení online

V poslední době se rozmáhá nová vlna sjednávání povinného ručení a to pohodlně, online....

Novinky & Internet

Články & Internet