Povinné ručení kalkulačka
Srovnání nabídek online pojištoven. Výběr toho nejlevnějšího pojištění.
Uzavření ihned a online včetně bonusů a zelené karty.

Povinné ručení online
Porovnání povinného ručení. Výběr do několika minut.
Jednoduchý online formulář.

Povinné ručení online


Povinné ručení online

V poslední době se rozmáhá nová vlna sjednávání povinného ručení a to pohodlně, online. Na internetu vyplníte žádost, zaplatíte a vše se obejde bez návštěvy pobočky. Vzhledem k tomu, že pojišťovny ušetří čas a pracovní sílu na styku s klientem, a díky tomu mohou nabídnout daleko nižší sazby.

Varianta první – iPojisteni.cz

Sympatický internetový portál iPojisteni.cz je jedním ze způsobů, kterým si můžete pojištění sjednat pohodlně online. Na jednom místě totiž za nulovou cenu získáte komplexní informace o všech možných nabídkách, kde si již pohodlně vyberete.

Základem je vyplnění informačního formuláře, kde se vás ptají na všechny zásadní věci spojené s pojištěním a tedy typ auta, jeho výkon, hmotnost, rok výroby, stejně jako nehodovost v posledních měsících a věk řidiče, což jsou všechno faktory zasahující do výšky výsledné ceny povinného ručení a mohou se na ně vztahovat například jisté bonusy.

Po vyplnění formuláře následuje odeslání ověřovací sms, která vám přijde na zadané číslo mobilního telefonu. Teprve po zasání získaného kódu dostáváte přístup ke všem nabídkám, z nichž je možné zvolit tu nejlevnější a využít také nasmlouvaných slevvztahující se přímo na nabídku pojištění na serveru iPojisteni.cz.

Varianta druhá – Direct.cz

Poměrně výstižným heslem serveru Direct v otázce povinného ručení je „Krytí škod způsobených vaším vozem je sice vaší povinností, ale proč si ji nezpříjemnit?“, čehož se pojišťovna Direct snaží dosáhnout. Přichází s kompletními službami spočívajícími ve sjednání povinného ručení zcela online. Údaje na domovské stránce dokonce mluví o příjemných 30ti minutách. Tento čas by vám mělo maximálně zabrat vyplnění formulářů, stejně jako vytisknutí zelené karty, což je výstup celého tohoto procesu. Samozřejmostí tedy je, že byste měli mít k dispozici jak počítat připojený k internetu, tak i tiskárnu.

Dříve než se pustíte do samotného sjednávání, nabízí stránka možnost provést online kalkulaci, podle níž se můžete sami přesvědčit, že Direct patří k těm nejlevnějším, což ostatně potvrzuje i nezávislý test MF DNES, podle kterého je pojišťovna nejčastěji doporučovanou, čili jsou klienti s jejími službami spokojeni.

Není se co divit, když se jim snaží vycházet vstříc například slevami na další pojištěný vůz či snad asistenční službou zdarma, která autům pojištěným u Directu pomůže s nenadálým odtahem.

Další podobné články pojištění vozidel. Další stránky pojištění auta. Ostatní aktuální informace hledejte na Důchodové a penzijní připojištění.

Další články

Havarijní pojištění vs povinné ručení
Havarijní pojištění vs povinné ručení

I když se obě tato základní pojištění týkají vozidel, mají v podstatě úplně jiné pole ....

Seznam pojištoven
Seznam pojištoven

U nás na Českém a Slovenském trhů působí velké množství pojištoven a pojištovácích s....

Povinné ručení online
Povinné ručení online

V poslední době se rozmáhá nová vlna sjednávání povinného ručení a to pohodlně, online....

Novinky & Internet

Články & Internet